سؤال سوال در باره ترانه they don't care about us

23 فوریه 2013 10:06 #30809 توسط kingmichael
تا جایی که من میدونم ، دو تا روزولت داشتیم که رئیس جمهور بودن
که هیچ کدوم هم آدم بد مطلقی نبوده ! و در نوع خودشون خدمت کردن

بعدش هم ، مایکل یه آمریکاییه ، پس مطمئنا دیدگاه اون شاید یکم با ما فرق داشته باشه

و هیچ وقت نمیشه سیاست رو مقایسه کرد ، خوب و بد همیشه نسبی هست
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR, Reza

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

26 فوریه 2013 18:59 #30828 توسط FeanoR
منظور مایکل فکر کنم همون رئیس جمهور آمریکا در دوره جنگ جهانی دوم هستش...

اینکه از نظر کسی فردی بد باشه، اون فرد بد نیست و اگه هم فرد خوبی باشه، اون فرد خوب نیست... در تمام چیزها این قضیه ثابته...

05 مارس 2013 08:09 #30867 توسط Nasim

bahareh نوشته: میدونید که امریکا در جنگ جهانی دوم جنایات بسیاری مرتکب شده

واقعا ؟ چطور اینو میدونی ؟؟؟
اینکه مایکل به چی اشاره داره واضح و روشنه . هیچ پارادوکسی در کار نیست .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Reza

05 مارس 2013 09:20 #30868 توسط FeanoR

Nasim نوشته:

bahareh نوشته: میدونید که امریکا در جنگ جهانی دوم جنایات بسیاری مرتکب شده

واقعا ؟ چطور اینو میدونی ؟؟؟
اینکه مایکل به چی اشاره داره واضح و روشنه . هیچ پارادوکسی در کار نیست .

میشه توضیح بدی، من نمیدونم به چه دلیل به روزولت اشاره میکنه مایکل و چرا تو اون دلیل روزولت بهترین گزینه برای اشاره کردن هستش... فکر کنم اینطوری بهاره هم به جوابش برسه.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: bahareh

05 مارس 2013 15:20 #30869 توسط farzam
نسيم بدو بگو ديگه منم ميخوام بدونم
:|

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

05 مارس 2013 20:02 #30871 توسط Elnaz
فکر میکنم منظورش مبارزات فرانکلین دلانو روزولت با فاشیسم اروپا و آسیا و دیکتاتوری ها باشه

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, Reza

06 مارس 2013 02:41 - 06 مارس 2013 03:04 #30873 توسط FeanoR

Elnaz نوشته: فکر میکنم منظورش مبارزات فرانکلین دلانو روزولت با فاشیسم اروپا و آسیا و دیکتاتوری ها باشه

نمیدونم ولی مایکل تا جایی که من دیدم تو این آهنگ اصلا به مسائل خارجی یک کشور اشاره نمیکنه مثل مبارزه با فاشیسم، مایکل مشکلات داخلی یک کشور رو نشون میده بیشتر مشکلات داخل آمریکا و روزولت رو برای کارهایی که در داخل کشور انجام داده انتخابش کرده به عنوان یک رئیس جمهور برتر آمریکا(که کارهای زیادی هم برای آمریکا انجام داده)و مارتین لوتر کینگ هم به عنوان یک مبارز برتر آمریکا... اما حالا چرا روزولت؟ چرا آبراهام لینکلن نه؟(نکنه حتما روزولت بیشتر به ریتم آهنگ میاد :D )

06 مارس 2013 03:21 #30875 توسط bahareh
نسیم خانم بهتره برید یه مطالعه راجع به جنگ جهانی دوم داشته باشید شما که حتی نمیدونید حادثه هیروشیما کار امریکا بود
البته قرار نیست راجع به جنگ جهانی صحبت شه این سوالی بود که برای من پیش اومد مایکل یک خواننده جهانیه و تو خیلی ترانه هاش دید جهانی داره اتتخاب روزولت مناسب نبود چون فرد محبوبی نیست حتی اگر مایکل این تراته رو برا جامعه امریکا خونده باشه بازم نشون دهنده ضعف دید سیاسی مایکله
لطفا تعصب رو بزارید کنار منطقی بحث کنید
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay

06 مارس 2013 04:20 - 06 مارس 2013 05:42 #30876 توسط FeanoR
دیگه هر چیزی رو به پای تعصب نذارین خواهشا!

درسته مایکل یک خواننده جهانیه اما این معنیش این نیست که هر آهنگ مایکل باید دید جهانی داشته باشه... اوج دید جهانی مایکل تو دنجروس هستش...

روزولت کارهای خوبی برای کشور آمریکا کرد که 4 دوره رئیس جمهور شدش... مثل کارهایی که در زمینه فلج اطفال انجام داد یا منع دخالت آمریکا در امور داخلی کشورهای لاتین و مهار بحران اقتصادی آمریکا در اون زمان که هیچکس به خوبی روزولت نتونست اینکار رو انجام بده و تونست جامعه آمریکا رو به یک نظم یک پارچه ای نزدیک کنه و خیلی کارهای دیگه... و مطمئن باشین که روزولت توی آمریکا یک فرد محبوبه دلیلش هم خط های بالا...

مایکل تو این آهنگ بیشتر دید اجتماعی داره تا سیاسی یعنی به نظر من این بیشتر یک آهنگ اجتماعی هست تا یک آهنگ سیاسی...

بعدم جنگ جهانی دوم فقط هیروشیما نبود، شروع حمله های ژاپن به پرل هاربر هم بود و گرنه آمریکا اصلا وارد جنگ نشده بود تا قبل این قضیه که ژاپن فکر میکرد فرصت خوبی برای از زیر در رفتن تحریم اقتصادیش میشه که آخرش 2400 نفر از نیروهای دریایی آمریکا کشته شدن و 1240 تا هم زخمی در یک روز و مطمئن باشید که اگر ژاپن بمب اتم داشت زحمت حمله رو به خودش نمیداد و بیشتر از دو تا شهر رو با خاک یکسان میکرد در آمریکا و مطمئنا بعد از آمریکا نوبت به استرالیا میرسید...

روزولت مطمئنا توی این آهنگ جزو 4 گزینه برتر برای جایگاه اسم اول قرار میگیره اما چرا برترینش؟ من فکر میکنم به یکی از دلیل های بالا و ریتم آهنگ مایکل روزولت رو میگه که از این فکرم اصلا مطمئن نیستم برای همین اگه کسی میدونه بیاد بگه.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Reza, bahareh

06 مارس 2013 09:28 #30877 توسط kingmichael
به نظر من نمیشه گفت سیاسیه یا اجتماعی ، هر دو رو با هم داره !

اصلا برای چی دو تا ویدیو داره ، یکی توی یه منطقه فقیر نشین توی یه کشور دیگه و یکی هم توی زندان

فرانک روزولت رئیس جمهور دوران جنگ بوده ، نمیشه گفت چرا توی دوران جنگ نتونسته اوضاع خوبی درسته کنه
اگه ایران توی جنگ جهانی دوم بود الان هیچیش نمونده بود !
(دیدگاه من اصلا سیاسی یا طرفدارانه نیست ، فقط چیزایی رو میگم که فکر میکنم درسته !)

خواهشا بحث رو به جنگ و سیاست نکشونید !

نمیشه گفت دید مایکل فقط مربوط به آمریکا بوده ، توی ویدیو نسخه زندان از همه جای دنیا میشه فیلم پیدا کرد ، از جنگ های داخلی آفریقا تا ویتنام و تظاهرات آمریکا !

قبلا هم گفتم مایکل آمریکایی بوده و مسلما رئیس جمهورش رو دوست داره ، اگه توی کشوری یک نفر رو به عنوان نماد یه فرد خوب معرفی کنن ، تمام جامعه اونو به عنوان یه فرد خوب میشناسه ، چه اونو دیده باشه یا ندیده باشه

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.